Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ministras L. Linkevičius su JAV specialiuoju atstovu K. Volkeriu aptarė pagalbą Ukrainai

Sukurta 2018.08.22 / Atnaujinta 2018.08.23 15:02
  Ministras L. Linkevičius su JAV specialiuoju atstovu K. Volkeriu aptarė pagalbą Ukrainai

  Rugpjūčio 22 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su JAV specialiuoju atstovu Ukrainos deryboms ambasadoriumi Kurtu Volkeriu. Susitikimo metu aptarta saugumo situacija Ukrainoje, tebesitęsiant Rusijos agresijai.

  Užsienio reikalų ministras L. Linkevičius padėkojo JAV atstovui už JAV sankcijų Rusijai stiprinimą, teikiamą paramą Ukrainai, JAV valstybės sekretoriaus Mike Pompeo paskelbtą Krymo deklaraciją.

  „Rusijai tęsiant savo destruktyvią politiką, o JAV stiprinant atsaką į Rusijos veiksmus Ukrainoje, Sirijoje ir Vakarų valstybėse, ES taip pat privalo reaguoti“, – akcentavo L. Linkevičius. Ministras pabrėžė, jog ne mažiau svarbu tęsti paramą Ukrainai, skatinti reformų procesą ir regionų plėtrą, ypač neokupuotoje rytų Ukrainos dalyje.

  Susitikimo metu taip pat aptarti pasiūlymai dėl Jungtinių Tautų taikdarių dislokavimo rytų Ukrainoje, būdų padidinti paramos Ukrainai teikimo efektyvumą.

  K. Volkeris Vilniuje dalyvavo prezidento Valdo Adamkaus vardo konferencijoje „Europos ir transatlantinio atsparumo atkūrimas“.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  scevchuk 2res.jpg

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugsėjo 22 dieną susitiko su Ukrainos graikų katalikų bažnyčios vadovu Sviatoslav Ševčiuk, kuris dalyvauja Lietuvoje vykstančio Popiežiaus Pranciškaus vizito renginiuose.

  Užsienio reikalų ministro veikla »

  Bendradarbiaujant su išorės paslaugų teikėju ir siekiant Ukrainoje sudaryti palankesnes sąlygas kreiptis dėl nacionalinių (D) vizų išdavimo, nuo 2018 metų rugsėjo 3 dienos Ukrainos piliečiai ir joje gyvenantys užsieniečiai galės kreiptis dėl nacionalinių vizų išdavimo į Vizų centrus.

  Konsulinės naujienos »
  JAV 1.jpg

  Rugpjūčio 31 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su JAV Valstybės sekretoriaus pavaduotoju Johnu J. Sullivanu.

  Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Naujienos »
  _MG_1797a.jpg

  Rugpjūčio 24 dieną užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius priėmė Ukrainos Kremenčiuko miesto moksleivius ir mokytojus, nugalėjusius plakatų konkurse, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui pažymėti.

  Dvišaliai santykiai »
  _DSC1151.JPG

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugpjūčio 24 dieną su Nepriklausomybės diena pasveikino Ukrainos vicepremjerę Ivanną Klympush-Tsintsadze ir užsienio reikalų ministrą Pavlo Klimkiną.

  Dvišaliai santykiai »
  tomas_razmus-4094-1.JPG

  Liepos 10 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su JAV tyrimų centro „The Heritage Foundation” ekonomikos ekspertais – buvusiu JAV ambasadoriumi Jungtinėse Tautose Terry Milleriu ir Ekonominės laisvės indekso redaktoriumi Anthony Kimu.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata