Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ministras pasveikino Indoneziją Nepriklausomybės dienos proga

Sukurta 2018.08.17 / Atnaujinta 2018.08.17 08:52
  Ministras pasveikino Indoneziją Nepriklausomybės dienos proga

  Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugpjūčio 17 dieną pasveikino Indonezijos Respublikos užsienio reikalų ministrę Retno Marsudi ir Indonezijos žmones Nepriklausomybės dienos proga bei palinkėjo šaliai klestėjimo ir nuolatinio progreso.

  Sveikinimo laiške ministras džiaugiasi intensyvėjančiais dvišaliais santykiais. „Pastaraisiais metais įvykę aukšto lygio vizitai iškėlė mūsų santykius į dar neregėtas aukštumas. Labai tikiuosi ir toliau stiprinti politinius, ekonominius ir kultūrinius ryšius“, – teigė L. Linkevičius. Lietuvos diplomatijos vadovas pakvietė savo Indonezijos kolegę atvykti į Lietuvą.

  Sveikinime L. Linkevičius dar kartą išreiškė užuojautą dėl neseniai įvykusio ir daugiau nei 400 gyvybių nusinešusio žemės drebėjimo Lomboko saloje  bei palinkėjo šaliai spartaus atsigavimo.

  Lietuva ir Indonezija diplomatinius santykius užmezgė 1993 metų liepos 15 dieną.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  tvitas.png

  Ministras Linas Linkevičius Indonezijos užsienio reikalų ministrei Retno L.P. Marsudi pareiškė gilią užuojautą dėl pirmadienį jūroje sudužusio keleivinio „Lion Air“ lėktuvo, kuriuo skrido 189 žmonės. Ministras palinkėjo stiprybės aukų artimiesiems šiuo sunkiu laikotarpiu.

  Užsienio reikalų ministerija neturi duomenų, kad dėl vakar Indonezijoje įvykusio žemės drebėjimo būtų nukentėję Lietuvos piliečiai.

  Konsulinės naujienos »
  tomas_razmus-3818.JPG

  Balandžio 23 dieną užsienio reikalų viceministras Neris Germanas susitikime su Indonezijos Parlamento Atstovų rūmų Tarpparlamentinės draugystės grupės su Lietuva nariais aptarė dvišalius diplomatinius ir ekonominius santykius.

  Dvišaliai santykiai »

  Balio saloje (Indonezija) lapkričio 25 dieną išsiveržus Agung ugnikalniui, kuris sutrikdė Balio (Denpasar) ir Lombok oro uostų veiklą, Užsienio reikalų ministerija atnaujino kelionių rekomendacijas keliaujantiems ar jau esantiems šioje saloje Lietuvos piliečiams.

  Naujienlaiškio prenumerata