Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Stiprinami Lietuvos ryšiai su Tailandu

Sukurta 2019.02.25 / Atnaujinta 2019.02.25 09:04
  Stiprinami Lietuvos ryšiai su Tailandu

  Lietuvos ambasadorė Ina Marčiulionytė vasario 20-22 dienomis su darbo vizitu lankėsi Bankoke ir Čiang Majuje, Tailande. Ambasadorė susitiko su Tailando vidaus, užsienio reikalų, mokslo ir technolgijų, žemės ūkio ministerijų vadovais, Čiang Majaus provincijos gubernatoriumi, vicegubernatoriumi, turizmo tarybos vadovais, Čiang Majaus universiteto vicerektoriumi. Susitikimų metu sutarta stiprinti ryšius gyvybės mokslų, aukštojo mokslo mainų, turizmo srityse.

  Vizito metu daugiausia dėmesio skirta bendaradrbiavimui gyvybės mokslų srityje. Tailandas labai pozityviai vertina Lietuvos pasiekimus gyvybės mokslų ir biotechnologijų srityje ir planuoja savo ekspertų pažintinį vizitą į Lietuvą kovo mėnesį.

  Lietuvos turizmo seminare Tailando turizmo operatoriams agentūroms ir žurnalistams ambasadorė pristatė Lietuvos turizmo galimybes. Tailando vidaus reikalų ministras informavo, kad pasirašė sprendimą dėl Lietuvos įtraukimo į sąrašą šalių, kurių piliečiams taikomas bevizis įvažiavimas į Tailandą 30 dienų. Šį sprendimą turi patvirtinti šalies ministras pirmininkas.

  Baigdama vizitą Tailande ambasadorė I. Marčiulionytė kartu su Lietuvos garbės konsule Tailando Karalystėje sukvietė Tailando įvarių institucijų ir organizacijų atstovus, užsienio diplomatus ir vietos lietuvius į Lietuvos valstybės atkūrimo 101-ųjų metinių minėjimą. Šventės svečiams parodyta naujoji M. Jovaišos paroda „Neregėta Lietuva“.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  IMG_2201.jpg

  Birželio 11 dieną Vilniuje vyko trečiosios Lietuvos ir Tailando Karalystės politinės konsultacijos. Politinių konsultacijų metu aptarti dvišaliai santykiai, Europos Sąjungos ir Pietryčių Azijos tautų asociacijos (ASEAN) ryšiai, kibernetinis saugumas, bendradarbiavimo tarptautinėse organizacijose klausimai bei regioninės aktualijos.

  Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos »
  _DSC1296.JPG

  Lietuvos užsienio reikalų ministerija gavo Tailando Karalystės ambasados pranešimą, kad nuo 2019 metų balandžio 14 dienos Lietuvos piliečiai, atvykstantys į Tailandą turizmo tikslais, galės šalyje 30 dienų būti be vizos.

  Dvišaliai santykiai »
  IMG_2926.jpg

  Tailandui akredituota Lietuvos ambasadorė Ina Marčiulionytė gruodžio 3-4 dienomis susitiko su Tailando ministerijų, atsakingų už mokslą ir technologijas, skaitmeninę ekonomiką, medicinos mokslus, užsienio reikalus ir prekybą, vadovais. Susitikimuose abi pusės aptarė stiprėjančius santykius ir pažymėjo, kad  juose dar daug neišnaudoto potencialo.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata