Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Susitikime su aukšto rango JAV Valstybės departamento atstovu aptarti regioninio saugumo klausimai

Sukurta 2018.08.20 / Atnaujinta 2018.08.20 16:28
   Susitikime su aukšto rango JAV Valstybės departamento atstovu aptarti regioninio saugumo klausimai
   Susitikime su aukšto rango JAV Valstybės departamento atstovu aptarti regioninio saugumo klausimai

   Rugpjūčio 20 dieną Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius susitiko su JAV valstybės sekretoriaus padėjėjo pavaduotoju Michael J. Murphiu.

   Susitikimo metu buvo aptarti regioninio saugumo iššūkiai, liepos mėnesį Briuselyje vykusio NATO Vadovų susitikimo rezultatai, sutarta daugiau dėmesio skirti energetinio saugumo stiprinimui, pabrėžtas pirmaujantis Lietuvos vaidmuo įgyvendinant energetikos šaltinių diversifikaciją. Viceministras padėkojo už tvirtą JAV poziciją dėl sankcijų savo įsipareigojimus nuolat pažeidinėjančiai Rusijai, taip pat dujotiekio Nord Stream 2 klausimu.

   Tai – pirmasis Michael J.Murphio vizitas Baltijos šalyse. JAV Valstybės sekretoriaus padėjėjo pavaduotoju, atsakingu už Europos ir Eurazijos klausimus, jis buvo paskirtas 2018 metų birželio mėnesį.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   ALBC.jpg

   Rugsėjo 5 dieną Lietuvos ambasadorius JAV Rolandas Kriščiūnas ir ambasados patarėjas Danas Vaitkevičius susitiko su Amerikos Lietuvos verslo tarybos prezidentu Eriku Stiuartu ir šios verslo tarybos nariais, JAV kompanijų vadovais.

   Dvišaliai santykiai »

   Vašingtone vykstant atsisveikinimo su JAV senatoriumi Johnu McCainu renginiams, rugpjūčio 31 – rugsėjo 2 dienomis Jungtinių Amerikos Valstijų vėliava iki pusės bus nuleista ir Vilniuje esančioje Vašingtono aikštėje.

   Ministerijos naujienos »

   Rugpjūčio 30 dieną  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius išvyksta į Vašingtoną, kur dalyvaus atsisveikinimo su JAV senatoriumi Johnu McCainu ceremonijoje.

   Dvišaliai santykiai »

   Rugpjūčio 2 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius su JAV Valstybės sekretoriaus padėjėju A. Wessu Mitchellu telefonu aptarė strateginį Lietuvos ir JAV bendradarbiavimą saugumo klausimais. JAV atstovas dar kartą patvirtino, kad šalies politika Rusijos atžvilgiu ir glaudus bendradarbiavimas su Baltijos šalimis nesikeičia.

   Dvišaliai santykiai »
   _MG_1673.JPG

   Rugpjūčio 2 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su JAV Kongreso delegacija, vadovaujama Atstovų Rūmų Asignavimų komiteto Valstybės, užsienio operacijų ir susijusių programų pakomitečio pirmininko Halo Rogerso. Susitikimo metu aptartas Lietuvos ir JAV bendradarbiavimas atsakant į Rusijos grėsmę, sankcijos, energetinis saugumas, parama demokratijos sklaidai.

   Dvišaliai santykiai »
   sumner welles.jpg

   Liepos 23 dieną Lietuvos, Latvijos ir Estijos diplomatai bei Jungtinio Baltijos–Amerikos nacionalinio komiteto vadovai prie Sumnerio Welleso ir Loyaus Hendersono kapų Vašingtone pagerbė Sumner Welles deklaracijos autorių atminimą.

   Istorinė, kultūros diplomatija »

   Naujienlaiškio prenumerata