Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Viceministras Darius Skusevičius susitiko su nauju Tailando ambasadoriumi

Sukurta 2018.09.12 / Atnaujinta 2018.09.12 15:28
   Viceministras Darius Skusevičius susitiko su nauju Tailando ambasadoriumi
   Viceministras Darius Skusevičius susitiko su nauju Tailando ambasadoriumi
   Viceministras Darius Skusevičius susitiko su nauju Tailando ambasadoriumi

   Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius rugsėjo 12 dieną susitiko su Danijos Karalystėje reziduojančiu naujuoju Tailando Karalystės ambasadoriumi Lietuvai Vichitu Chitvamarnu. Tą pačią dieną ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Prezidentei Daliai Grybauskaitei.

   Susitikimo metu buvo aptartos šiuo metu derinamos sutartys. Lietuvos pusė priminė savo prašymą suteikti bevizį režimą iki 30 dienų į Tailandą keliaujantiems Lietuvos piliečiams. D. Skusevičius teigė, kad toks palengvinimas būtų naudingas abiems šalims. Ambasadorius atsakė, kad sutartis yra svarstoma Tailando institucijose.

   Pašnekovai sutarė, kad ekonominiai santykiai turi didelį potencialą, ypač gyvybės mokslų, biotechnologijų, informacinių ir komunikacinių technologijų srityse. Siekiant dar labiau suaktyvinti ekonominį bendradarbiavimą, nutarta apsikeisti verslo misijomis. Pasidžiaugta, kad rugsėjį Vilniuje vyksiančiame gyvybės mokslų forume „Life Sciences Baltics 2018“ dalyvaus ir delegacija iš Tailando.

   Lietuva ir Tailandas diplomatinius santykius užmezgė 1993 metų balandžio 9 dieną.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   1 res.jpg

   Gruodžio 11-12 dienomis Lietuvos ambasadorė Tailandui Ina Marčiulionytė lankėsi Bankoke. Susitikimuose su Tailando vyriausybės ir Chulalongkorn universiteto atstovais ambasadorė aptarė Lietuvos ir Tailando bendradarbiavimo perspektyvas aukštojo mokslo, gyvybės mokslų, finansinių technologijų, medicinos srityse.

   Dvišaliai santykiai »
   IMG_2201.jpg

   Birželio 11 dieną Vilniuje vyko trečiosios Lietuvos ir Tailando Karalystės politinės konsultacijos. Politinių konsultacijų metu aptarti dvišaliai santykiai, Europos Sąjungos ir Pietryčių Azijos tautų asociacijos (ASEAN) ryšiai, kibernetinis saugumas, bendradarbiavimo tarptautinėse organizacijose klausimai bei regioninės aktualijos.

   Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos »
   _DSC1296.JPG

   Lietuvos užsienio reikalų ministerija gavo Tailando Karalystės ambasados pranešimą, kad nuo 2019 metų balandžio 14 dienos Lietuvos piliečiai, atvykstantys į Tailandą turizmo tikslais, galės šalyje 30 dienų būti be vizos.

   Dvišaliai santykiai »
   tailandas.jpg

   Lietuvos ambasadorė Ina Marčiulionytė vasario 20-22 dienomis su darbo vizitu lankėsi Bankoke ir Čiang Majuje, Tailande. Ambasadorė susitiko su Tailando vidaus, užsienio reikalų, mokslo ir technolgijų, žemės ūkio ministerijų vadovais, Čiang Majaus provincijos gubernatoriumi, vicegubernatoriumi, turizmo tarybos vadovais, Čiang Majaus universiteto vicerektoriumi. Susitikimų metu sutarta stiprinti ryšius gyvybės mokslų, aukštojo mokslo mainų, turizmo srityse.

   Dvišaliai santykiai »