Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Gegužės 12 d. ir 26 d. veiks papildomi balsavimo punktai Rytų Londone, Kings Line ir Lidse (žinomi tikslūs adresai)

Sukurta 2019.04.17 / Atnaujinta 2020.06.17 16:50
  Gegužės 12 d. ir 26 d. veiks papildomi balsavimo punktai Rytų Londone, Kings Line ir Lidse (žinomi tikslūs adresai)

  Siekiant sudaryti palankesnes sąlygas JK lietuviams balsuoti rinkimuose ir referendumuose, rinkimų dieną taip pat veiks papildomi balsavimo punktai Rytų Londone, Kings Line (King's Lynn) ir Lidse (Leeds).

  Balsavimas punktuose Rytų Londone, Kings Line ir Lidse vyks gegužės 12 d. ir 26 d. nuo 9:00 iki 18:00 Jungtinės Karalystės (vietos) laiku. Balsavimo punktas Kings Line veiks adresu: 5-6 Tuesday Market Place, Kings Lynn, PE30 1JS (Duke’s Head Hotel), Lidse: 5 Newton Grove, Leeds, LS7 4HW (Leeds Ukrainian Community Centre), Rytų Londone: 127 Ripple Road, Barking, IG11 7PB (Adult College Barking Campus).

  Jei rinkimų dieną pageidaujate balsuoti viename iš balsavimo punktų, registruojantis elektroninės rinkėjų sistemoje https://www.rinkejopuslapis.lt/elektronine-registracija pasirinkite „balsuoti atstovybėje“ (atskiros registracijos į balsavimo punktus sistemoje nėra). Jei jau esate balsavimui atstovybėje užsiregistravę ir pageidaujate balsuoti viename iš punktų, registracijoje nieko keisti nereikia. Tiesiog rinkimų dieną balsuokite atvykdami į vieną iš balsavimų punktų Rytų Londone, Kings Line arba Lidse. Jei jau esate užsiregistravę balsuoti paštu, bet pageidaujate balsuoti viename iš balsavimų punktų, informuokite ambasadą el. paštu [email protected], kad Jūsų balsavimo būdas būtų pakeistas.     

  Visa informacija kaip užsiregistruoti ir balsuoti, jei gyvenate Jungtinėje Karalystėje, skelbiama čia: https://uk.mfa.lt/uk/lt/naujienos/kaip-balsuoti-jei-gyvenate-jungtineje-karalysteje-

  Naujienlaiškio prenumerata