Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Čekijos ir Baltijos šalių diplomatinių santykių šimtmetį pradėjo trumpametražių filmų programa

Sukurta 2021.10.08 / Atnaujinta 2021.10.08 18:35
    Čekijos ir Baltijos šalių diplomatinių santykių šimtmetį pradėjo trumpametražių filmų programa

    Spalio 7 dieną Lietuvos, Latvijos ir Estijos ambasados Prahoje pristatė Baltijos šalių trumpojo metražo filmų programą „iShorts – Baltijos filmai“, skirtą Čekijos ir Baltijos šalių diplomatinių santykių šimtmečiams paminėti.

    „Džiaugiuosi, kad diplomatinių santykių šimtmetį minėti pradedame geros kokybės ir patrauklios formos kinu, atskleidžiančiu jaunosios kartos kūrėjų braižą ir talentą“, – sakė Lietuvos ambasadorius Čekijoje Laimonas Talat-Kelpša. Ambasadorius taip pat pabrėžė, kad artimiausiais mėnesiais Čekijos visuomenei bus pristatytas dar ne vienas trijų Baltijos šalių ambasadų drauge paruoštas renginys, iš jų artimiausias – jau spalio 21 dieną Prahos centre atidaroma lauko paroda apie Čekijos ir Baltijos šalių santykius.

    Trumpojo metražo kiną propaguojanti nevyriausybinė organizacija „iShorts“ jau 15 metų Čekijoje ir Slovakijoje organizuoja trumpametražių filmų peržiūras. Tad ir šiemet Baltijos šalių filmų programa dar bus parodyta Liberece, Jablonece prie Nisos, Ūstyje prie Labės ir Pilzene.

    Daugiau informacijos apie Baltijos šalių trumpametražių filmų programą galima rasti čia: https://www.ishorts.eu/en/events