Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
image00002.jpeg

Spalio 23 d. labdaros organizacija NIDUS-UK, kuri yra Pasaulinės psichiatrijos iniciatyvos įsikūrusios Vilniuje dalis, pakvietė Bostono lietuvius prisijungti ir dalyvauti radijo spektaklių apie Anglijos karalių Jokūbą I-ąjį, kuris 1603 m. buvo ir Škotijos karaliumi Jokūbu VI-uoju, vaidinime ir šių spektaklių įrašyme.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
Untitled.png

Spalio 29-31 dienomis vienoje svarbiausių Jungtinės Karalystės šiuolaikinio meno galerijų Tate Modern Londone vyks parodų ir renginių ciklas “Galia keisti,” skirtas klimato kaitos temai. Renginio fokuse - jau kurį laiką tarptautinį pripažinimą savo kūriniais pelniusi lietuvių menininkė Emilija Škarnulytė. Tate Modern parodų ir renginių ciklas “Galia keisti” organizuojamas prieš pat Jungtinių Tautų Klimato kaitos konferenciją COP26 Glazge, į kurią šios problemos sprendimui rinksis aukščiausi viso pasaulio šalių vadovai. Lietuvą konferencijoje atstovaus šalies prezidentas Gitanas Nausėda.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Darbo pasiūlymas.png

Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje skelbia atranką sekretoriaus pareigybei užimti*. Atranką laimėjusiam kandidatui bus siūlomas nustatyto dydžio atlyginimas (pareiginės algos koeficientas nuo 5,89) ir sudaroma terminuota darbo sutartis.

image00001.jpeg

Artėjant Visų Šventųjų dienai, spalio 16 d. Lietuvos Respublikos ambasados Londone kolektyvas prisijungė prie Jungtinės Karalystės lietuvių ir Šv. Kazimiero parapijos bendruomenių organizuotos Londono Šv. Patriko Romos katalikų kapinių tvarkymo talkos.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
image00001.jpeg

Spalio 8 d.  ambasadoje Londone surengtas Lietuvos ambasados kartu su Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomene organizuotas, Tarptautinei mokytojų dienai skirtas, šventinis koncertas, kuriame dalyvavo daugiau kaip 40 lituanistinių mokyklų mokytojų iš visos Jungtinės Karalystės.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
DSC_5686.jpg

Spalio 6-7 d. Lietuvos ambasadoje Londone vyko jubiliejinės 10-osios Litvakų dienos. Dėl Covid-19 taikomų ribojimų programa vyko hibriniu būdu – į ambasados salėje vykstančius renginius buvo kviečiamas ribotas publikos skaičius, tačiau programą taip pat buvo galima stebėti internetu. Jau dešimt metų Londone organizuojamas renginys pritraukia vis didesnę Lietuvos žydų istorija ir kultūra besidominčią publiką. Per abi dienas nuotoliniu būdu prie renginių prisijungė apie 600 žiūrovų.

Istorinė, kultūros diplomatija »
image00003.jpeg

Spalio 2 d. Mančesterio lietuvių bendruomenė „Žemyna” bendradarbiaudama su Lietuvos užsienio reikalų ministerija surengė lietuviškų amatų šventę.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
image00009.jpeg

Lietuvos užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio darbo vizito Portugalijoje paraštėse Lietuvos ambasados JK diplomatai Ingrida Darašaitė ir Tadas Kubilius dalyvavo darbiniuose susitikimuose su įvairų Portugalijos institucijų atstovais ir pareigūnais.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai »
Untitled design.png

Spalio 6-7 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Jungtinėje Karalystėje vyks jubiliejinės 10-osios Litvakų dienos.

Istorinė, kultūros diplomatija »

Rugsėjo 25 d. Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė ir užsienio reikalų viceministras Arnoldas Pranckevičius kartu su Lietuvos ambasadoriumi Jungtinėje Karalystėje Renatu Norkumi dalyvavo Londono Sičio lietuvių klubo (Lithuanian City of London Club) 15-metų jubiliejaus šventėje.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »
image00006.jpeg

Rugsėjo 18 d. Lietuvos Respublikos ambasadorius Jungtinėje Karalystėje Renatas Norkus kartu su Lietuvos ambasados antruoju sekretoriumi Tadu Kubiliumi bei Lietuvos policijos atašė Jungtinėje Karalystėje Linu Pernavu dalyvavo Leeds lietuvių bendruomenės 10 metų jubiliejaus šventėje. Šventėje taip pat dalyvavo Leeds miesto meras Asghar Khan ir Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje »

Rugsėjo 16 d., vyko jau 14-tą kartą Lietuvos ambasados Jungtinėje Karalystėje ir Lietuvos komercijos rūmų Jungtinėje Karalystėje (LCCUK)  organizuojamas golfo ir teniso turnyras „Ambasadoriaus taurė 2021“.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje » Sportas »
Copy of Lietuvos ambasada Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje planuoja organizuoti konsulinę misiją į Lisaboną (Portugalija).png

2021 m. rugsėjo 27 d. Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje vykdys konsulinę misiją Lisabonoje, Portugalijos Respublikoje.

Konsulinės naujienos »
Untitled design(1).png

Kviečiame susipažinti su Specialiųjų tyrimų tarnybos parengtomis rekomendacijomis užsienyje veikiantiems Lietuvos verslams, kaip atpažinti korupcijos apraiškas ir į jas reaguoti.

 

Ekonominiai santykiai »
1.jpeg

Liepos 6 d. 19 val. vietos laiku Valstybės dienos proga Londono lietuviai prisijungė prie visame pasaulyje vykusios akcijos „Tautiška giesmė aplink pasaulį“.

Lietuviai Jungtinėje Karalystėje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų